×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: حمل جرمي آهن و بالانس كردن آن در مدار دوم واحد 1 نيروگاه بوشهر
پدیدآورندگان : كاظم كريميان (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر : مهندسي هسته اي
وضعیت نشر : اولين همايش ملي مهندسي قدرت و نيروگاه هاي هسته اي
خلاصه : در اين تحقيق با بررسي ميزان تجمع محصولات خوردگي آهن در مولدهاي بخار، به اهميت استفاده از فيلترهاي الكترومغناطيسي در سيستم هاي تصفيه بين راهي كندانس بخارات و همچنين سيستم تصفيه درين مولدهاي بخار پي برده مي شود. بطوريكه استفاده از فيلترهاي الكترومغناطيسي در اين دو سيستم تصفيه در مدار دوم نيروگاه باعث كاهش كاملا محسوس آهن در آب تغذيه و درين مولدهاي بخار مي شود و در نتيجه از تجمع محصولات خوردگي و خوردگي هاي متعاقب در مواردهاي بخار و هيترها و ساير تجهيزات مدار دوم جلوگيري مي شود.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-PENPP01-PENPP01_118.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1396/3/19
تاریخ تغییر رکورد : 1396/3/19
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.