×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بازي هاي رايانه اي و كار آفريني
پدیدآورندگان : ياسين قاسمي بجد (پديدآور)
خديجه كبري اصغري درميان (پديدآور)
كامران بهادرزهي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر : خلاقيت، نوآوري و كارآفريني
وضعیت نشر : كنفرانس بين المللي مديريت در قرن 21
خلاصه : در دنياي اطلاعات همزمان با تحولات و تغييرات وسيع كه در نتيجه رشد و گسترش فناوري هاي نوين ارتباطي در عرصه هاي مختلف زندگي و درسطح جهان رخ داده است رويكردها و ديدگاه هاي صاحب نظران نسبت به آموزش و يادگيري نيز دچار تحولات شگرف شده است. آموزش الكترونيكيمبتني بر بازي در محيطهاي مجازي و در شبكه هاي اجتماعي در حال تغيير ساختارهاي آموزش سنتي مي باشد. در طي ساليان متمادي ابزارهايمختلفي براي انتقال دانش در فرايند آموزش بكارگفته شده است پيشرفت تكنولوژي كاهش هزينه استفاده از تكنولوژي، گرايش نسل جوان به رايانه واينترنت و توسعه شبكه هاي ارتباطي باعث توجه به ابزارهاي جديد در انتقال دانش و جايگزيني شيوه هاي نوين آموزش جهت استفاده بهينه از اينامكانات شده است يكي از روشهاي نوين، آموزش از طريق بازيهاي كامپيوتري مي باشد. امروزه بازيهاي كامپيوتري يكي از مهمترين ابزارهاي سرگرميبراي قشر نوجوانان و جوان محسوب مي شود اين ابزار علي رقم اسم، ظاهر و مفهوم ساده اي كه از خود نشان ميدهد، داراي باطني پيچيده است و توجهبسياري از نهادهاي آموزشي و اقتصادي را به خود جلب كرده و به عنوان يك ابزار داراي توانايي بي شمار در زمينه هاي مختلف از جمله آموزش، فرهنگسازي و شبيه سازي دنياي واقعي مورد توجه قرار گرفته است .
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ICMNG01-ICMNG01_064.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/8/27
تاریخ تغییر رکورد : 1395/9/14
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.