×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: متمم حسابان
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : catalog
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی دانشگاه علامه طباطبایی (ره)

وضعیت نشر : ماهواره
مشخصات فیزیکی : دیجیتالی، پی دی اف
خلاصه : با توجه به حائز اهمیت بودن دروس نقشه برداری مسیر و حجم عملیات خاکی در آزمون های کارشناسی ارشد، نظام مهندسی، دادگستری و دکتری نقشه برداری مولفین تصمیم به تالیف کتاب مجموعه جامع نقشه برداری مسیر و حجم عملیات خاکی نمودند تا از این طریق مجموعه ای جامع از قوس ها در نقشه برداری و حجم عملیات خاکی به طور کامل توضیح داده شود. از خصوصیات بارز و مهم کتاب مجموعه جامع نقشه برداری مسیر و حجم عملیات خاکی می توان به مرتبط بودن سوالات آزمون ها با طرح درس کتاب اشاره نمود که در صورتی که دانش پژوهان عزیز به صورت کامل و مفهومی درس را مطالعه کرده باشند به راحتی این توانایی را کسب خواهند کرد که به سوالات آزمون های مربوطه پاسخ دهند.
یادداشت :
/ محمد نجف طرقی، احسان متولی، داود قلی پور آلاشتی
عنوان از روی صفحه عنوان فایل PDF
ملزومات سیستم: ویندوز xp+ ، ادوب اکروبات ریدر 9+ ، موزیلا فایر فاکس 23+ ، اینترنت اکسپلورر 9+ ، گوگل کروم 23+
شناسه : 788343
تاریخ ایجاد رکورد : 1398/10/25
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.