×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: كتاب دعا
پدیدآورندگان : - (پديدآور)
نوع : متن
جنس : نسخه خطی
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

مجمع ذخایر اسلامی (کدنا)

توصیفگر : دعا
وضعیت نشر : پنجشنبه نهم ماه رمضان 1115(شايد تاريخ تأليف باشد)
مشخصات فیزیکی : 23×14/5
یادداشت : ,منتخباتي است از دعاهاي هر روز ايام هفته و ماه و سال و تعقيب نمازهاي پنجگانه ، داراي ابوابي چند مشتمل بر فصول ، و چون نسخه آغاز و انجام ندارد و برگها درهم صحافي شده معلوم نشد كه كتاب چيست . دعاها در اين كتاب با ذكر مأخذ نقل شده و اين عناوين در نسخه حاضر ديده مي‏شود . باب هفتم: در دعاها و تعقيبات صبح ، داراي دوازده فصل . باب هشتم: در اعمال ايام و ليالي هفته ، داراي سه فصل . باب نهم: در آداب و اعمال مختلف ، داراي چهارده فصل . باب دهم: در بعضي چيزهاي متفرقه ., خط نسخ و نستعليق و دعاها معرب,عناوين شنگرف ، برگها درهم و گويا بعضي فصول ناتمام مانده است ، جلد تيماج قهوه‏اي .
شناسه : oai:zakhair.net/051198
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/31
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.