×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: استاد بشر (پژوهش هايي در زندگي، روزگار، فلسفه و علم خواجه نصيرالدين طوسي)
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : catalog
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی دانشگاه علامه طباطبایی (ره)

وضعیت نشر : ماهنامه نمايش ، ، ۱۳۹۶
مشخصات فیزیکی : دیجیتالی، پی دی اف
خلاصه : معرفی کتاب: هنرمند همواره با یک پرسش روبه روست، که از او می پرسند: مقصود تو از خلق این اثر چیست و چه مفهومی را می خواهی منتقل کنی؟ عمدتا هنرمند خلاق به این پرسش نمی تواند پاسخی جامع و مانع بدهد. بدیهی است که مای مخاطب هم هنرمند پی نبریم مقصود هرگز به ی اثر را دریافت کنیم. از معنا اما دیرزمان یا حداقل از زمانی که سقراط افلاطون با هنرمندان به گفت وگو نشست و از آن ها خواست تا آثارشان را توضیح دهند نتیجه ى رضایت بخشی حاصل نشد. شاید از همین روى است که این دیدگاه پذیرفته شده می نماید که مولف و هنرمند اغلب حقیقتا کانت ؟ نمی داند منظورش چیست معتقد است که حتی افلاطون هم نمی دانست منظورش چیست! و مدعیاست که برخی از آثار افلاطون را از خود افلاطون هم بهتر می فهمد. اگر باور داشته باشیم که کلمات می توانند 1 را که مایلیم انگاره هایی امور یا قلمداد کنیم، بازنمایی کنند، واقعی 2 حضور یا می توانند ما را به لحظه آن ها رجعت دهند، پس چگونه است که هنرمند نمی تواند منظورش را توضیح دهد؟
یادداشت :
/ ماهنامه نمایش
عنوان از روی صفحه عنوان فایل PDF
ملزومات سیستم: ویندوز xp+ ، ادوب اکروبات ریدر 9+ ، موزیلا فایر فاکس 23+ ، اینترنت اکسپلورر 9+ ، گوگل کروم 23+
شناسه : 785713
تاریخ ایجاد رکورد : 1398/10/25
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.