×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: كاربرد الگوي چهار سطحي كرك پاتريك در آموزش
پدیدآورندگان : سجاد صديقي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : دومين كنفرانس ملي توسعه پايدار در علوم تربيتي و روانشناسي، مطالعات اجتماعي و فرهنگي
خلاصه : در پژوهش حاضر، با توجه به اهميت مسئله ارزشيابي در آگاهي از عملكرد و ايجاد بستر مناسب براي برنامهريزي هوشمندانه ، به بررسي الگو ارزشيابي چهار سطحي كرك پاتريك به عنوان يكي از الگوهاي ارزشيابي پرداخته شده است. اين تحقيق از نوع كاربردي مي باشد كه به روش جمع آوري داده هاي كتابخانهاي بوده است. دواالد كرك پاتريك الگوي خود را در 4 سطح عكس العمل (واكنش)، يادگيري، رفتار، نتايج براي رازشيابي مطرح كرده است و متناسب با هر سطح، موارد ارزيابي و ابزار گردآوري اطلاعات و سنجش را توضيخ مي دهد و براي هر سطح توصيه هايي ارائه مي كند. با توجه به اين محاسن و معايب پيشنهاد مي شود كه از اين الگو به عنوان يك الگوي كاربردي و قابل استفاده براي نظام آموزشي استفاده شود.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-EPSCONF02-EPSCONF02_0296.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/8/30
تاریخ تغییر رکورد : 1397/3/20
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.