×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: مسيرها و مناطق ويژه پياده و دوچرخه مطالعه موردي شهر مشهد
پدیدآورندگان : كمال شعار (پديدآور)
عبد الاحد چوپاني (پديدآور)
ليلا كاظم نژاد (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : اولين كنفرانس بين المللي دوچرخه شهري
خلاصه : روش هاي حمل و نقل غير موتوري مانند پياده روي و دوچرخه سواري از روش هايي به شمار مي روند كه از نقطه نظر اقتصادي ارزان، از نظر زيست محيطي پاك و براي سفرهاي كوتاه بسيار مناسب هستند. بدون كمك سيستم پياده، كمتر سيستم ديگري قادر است كه مسافر را از مبدأ به مقصد برساند. محدوديت اصلي سيستم پياده، سرعت كم حركت و كوتاه بودن طولي است كه پياده مي تواند طي كند. در گسترش تسهيلات دوچرخه سواري نيز فقدان و يا كمبود تجربه، بنابراين سفرهاي پياده و دوچرخه بايد چايگاه واقعي خود را در مطالعات حمل و نقل به دست آورند. يعني اين گونه سفرها به عنوان يك روش حمل و نقل مطالعه، بر روي آن ها سرمايه گذاري شده و تسهيلات لازم به منظور توسعه افزايش اين سفرها احداث گردند. در اين مقاله اين دو شيوه حمل و نقل مورد بررسي قرار گرفته و راهكارهاي بهبود وضعيت آنها و پتانسيل ايجاد مسيرهاي ويژه براي آنها و همچنين تاثيرشان بر بهبود شاخص هاي عملكردي شبكه در كلانشهر مشهد مورد ارزيابي قرار گرفته است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CITYBIKE01-CITYBIKE01_016.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1391/5/30
تاریخ تغییر رکورد : 1394/12/21
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.