×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: ارمغان تربيت (ارمغان ۳)
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : catalog
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی دانشگاه علامه طباطبایی (ره)

وضعیت نشر : مركز پژوهشي ميراث مكتوب ، ، ۱۳۸۲
مشخصات فیزیکی : دیجیتالی، پی دی اف
خلاصه : لبتاشو: این کتاب در موضوع آداب و اخلاق و پند و اندرز تالیف شده و در تایید آن از زبان بزرگان اسلام و حکمای یونان و بزرگان ایران قدیم و حکمان هند و چین شواهدی آورده است. در میان شواهد شعرى فراوان این کتاب، اشعار گمشده شاعران بزرگ سده های چهارم و پنجم، که دیوان هایشان از میان رفته است، دیده مى شود. از وجوه اهمیت تحفه الملوک، جمع آورى و منظم کردن موضوع هاى کلى اندرزنامه هاى قدیم است، هرچند ما امروزه از آن منابع بى اطلاع باشیم. نثر این اثر به فارسى شیوا و کوتاهى عبارات و سادگى بیان از مشخصات آن است.
یادداشت :
/ علی بن ابی حفص اصفهانی، علی اکبر احمدی دارانی
عنوان از روی صفحه عنوان فایل PDF
ملزومات سیستم: ویندوز xp+ ، ادوب اکروبات ریدر 9+ ، موزیلا فایر فاکس 23+ ، اینترنت اکسپلورر 9+ ، گوگل کروم 23+
شناسه : 785709
تاریخ ایجاد رکورد : 1398/10/25
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.