×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: [سيد محمود حسيني]
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : treaty
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی كتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی

وضعیت نشر :
مشخصات فیزیکی : ۱۵برگ، ۴پاکت تمبر ،مهر
فهرست مطالب : نامه سید محمود حسینی از زنور در خصوص شکایت از رضا فیاضی مبنی بر عدم پرداخت سهم وی از شرکت زراعی/ رونوشت تلگراف اهالی ساری در خصوص ابراز وفاداری به شاه/ نامه چند نفر از پزشکان مازندران درخصوص تقاضای اصلاح و تجدید نظر در قانون استخدام کشوری / نامه زارعین قریه دولت آباد ساری در خصوص شکایت از اسماعیل سنگ مالک قریه مزبور مبنی بر اعمال فشار بر دهبان برای عدم پرداخت حق محصول سال ۴۷ به وی/ نامه عده ای از کارمندان اداره دادگستری ساری درخصوص شکایت از عدم رعایت عدالت در پرداخت حقوق خود
شناسه : 792429
تاریخ ایجاد رکورد : 1289/1/24
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.