×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: شكوفه امامت بر شاخسار نبوت
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : catalog
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی دانشگاه علامه طباطبایی (ره)

وضعیت نشر : موعود عصر (عج) ، ، ۱۳۹۷
مشخصات فیزیکی : دیجیتالی، پی دی اف
خلاصه : معرفی کتاب: (این اثر از عملیات گسترده یهودی سازی مسیحیت، رابطه میان تورات یهودیان و انجیل، راز حمایت بی دریغ آمریکائیان از اسرائیل، گستردگی آموزه های اعتقادی و اخلاقی یهودی، در عمل و نظر مسیحیان غربی و راز پذیرش اسطوره ها و افسانه های یهودی از جانب مسیحیان می گوید و به استناد اقول و آثار متقن از نحوه بسط اندیشه و افکار آیین یهود در جان و روح مسیحیان و رشد اصولگرایی مسیحی در اروپا و آمریکا سخن می گوید. جریانی که زمینه های ظهور و شکل گیری جنبش های اصولگرا در سال های آخر قرن بیستم را فراهم آورد و تولد یک ایدئولوژی اثرگذار در شرایط کنونی را سبب شد) این کتاب در 9 بخش اصلی زیر تهیه و تدوین شده است: 1. نشو و نمای اصولگرایی 2. مسیحیت یهودی شده در تاریخ 3. دعوت و داعیان 4. مسیحیت صهیونیستی شده، در گذر تاریخ 5. مسیحیت صهیونیستی شده، در دنیای جدید 6. مبلغان دنیای جدید 7. شست و شوی مغزها 8. عوامل ایدئولوژیکی و استراتژیکی مشترک اصولگرایان 9. امپریالیسم اصولگرایی
یادداشت :
/ واحد ترجمه موسسه فرهنگی موعود عصر (عج)، جورجی کنعان
عنوان از روی صفحه عنوان فایل PDF
ملزومات سیستم: ویندوز xp+ ، ادوب اکروبات ریدر 9+ ، موزیلا فایر فاکس 23+ ، اینترنت اکسپلورر 9+ ، گوگل کروم 23+
شناسه : 787545
تاریخ ایجاد رکورد : 1398/10/25
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.