×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: ارزشيابي محتواي كتابهاي مراكز پيش بستاني وابسته به آموزش و پرورش استان لرستان در سال تحصيلي‭۸۵-۸۶ ‬
پدیدآورندگان : ابراهيم محمودي مهر (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
catalog
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

توصیفگر : آموزش و پرورش
مراكز پيش بستاني
وضعیت نشر : دانشكده روانشناسي و علوم تربيتي ، ، ‭۱۳۸۶‬
خلاصه : هدف تحقیق :بررسی ارزشیابی محتوای کتابهای مراکز پیش‌دبستانی وابسته به اموزش و پرورش استان لرستان از نظر مربیان در سال‌تحصیلی‭ ۸۶-۸۵ ‬است .پرسشهای تحقیق :ایا محتوای کتابهای آموزشی قرآن‌با توجه به اهداف تعیین شنده در این کتاب از نظر مربیان متناسب هستند‭ ؟‬آیامحتوای کتاب آموزش نشانه های فارسی با توجه به اهداف تعیین شده در این‌کتاب مناسی هستند‭ ؟‬آیا محتوای کتاب خانه خانواده آموزشگاه با توجه به‌اهداف تعیین شده در این کتاب مناسب هستند‭ ؟‬جامعه آماری :کلیه مربیان‌پیش دبستانی استان لرستان می باشد که از بین این جامعه نمونه به صورت‌تصادفی خوشه ای ساده از سه منطقه این استان تعیین و به اجرا در آمد که‌تعداد‭ ۶۰ ‬نفر به سوالات ما پاسخ دادند .یافته های تحقیق :نتایج ارزشیابی کتاب‌قرآن حامی از عدم تناسب و ضعیف بودن آن نسبت به خصوصیات کودکان واهداف تعیین شده است .نتایج ارزشیابی کتاب آموزش نشانه های فارسی نشان‌از در حر متوسط بودن این کتاب حاکی از در حد متوسط بودن این کتاب‌است .نتایج ارزشیابی از کتاب خانه خانواده آموزشگاه حاکی از در حد متوسطبودن این کتاب انسان بهداشت خوراک از نظر اهداف و محتوای آن در حر بسایرخوب می باشد
یادداشت :
/استاد راهنما: اکرم ابراهیم کافوری
؛استاد مشاور: فرخنده مفیدی
شناسه : 598782
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/8/20
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.