×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: پردازش داده هاي هواشناسي ايران براساس Cassandra
پدیدآورندگان : آنسه دانش آراسته (پديدآور)
داود محمدپورزنجاني (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : اولين همايش ملي فناوري اطلاعات و شبكه هاي كامپيوتري دانشگاه پيام نور
خلاصه : يك سيستم ذخيره سازي توزيع شده Cassandra و Open Source براي مديريت حجم عظيمي ازداده ها درسرتاسرمراكز داده مي باشدCassandra يك ساختارذخيره سازي Key-Value متوازن مي باشد كه درآن هركليد به چندين مقدارنگاشت شده است هدف Cassandra ارايه گسترش پذيري خطي و تحمل پذيري خطا بدون هيچ نقطه شكست واحد مي باشد Cassandra مدل داده BigTable Google به همراه زيرساختي شبيه Amazon Daynamo و سازگاري موزوم را دارا مي باشد درمقاله حاضر قصد داريم نگاه جزيي تري به Cassandra داشته باشيم و پياده سازي الگوريتم هايي ازپردازش داده هاي حجيم هواشناسي درCassandra با استفاده اززبان جاوا درمقايسه با RDBMS بپردازيم
شناسه : oai:civilica.com/Paper-PNUNCIT01-PNUNCIT01_049.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1392/2/20
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/2
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.