×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: شناسايي محدوديتها و موانع توسعه مدلهاي كسب و كار در فضاي مجازي
پدیدآورندگان : سيده فاطمه شجاعيان (پديدآور)
ايوب محمديان (پديدآور)
سيدعلي شجاعيان (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : دومين همايش بين المللي مديريت، اقتصاد و توسعه
خلاصه : هدف اين پژوهش شناسايي محدوديتها و موانع توسعه مدلهاي كسب و كار در حوزه فضاي مجازي است. از اينرو، در اين پژوهش تلاش گرديده تا براي شناسايي موانع استقرار و توسعه اين مدلها از مطالعات انجام گرفته در كشورهاي مختلف استفاده گردد و سعي شده تا موانع شناسايي شده را در چهار دسته موانع –اقتصادي-تجاري، فني-تكنولوژيكي، قانوني-حقوقي و فرهنگي-اجتماعي- قرار دهد. از انجائيكه اولويتبندي موانع امكان كشف مهمترين چالشها و موانع را فراهم و موجبات ارائه راه كارهايي در جهت رفع انها مي شود، از اينرو سعي گرديده تا با استفاده از روش تجزيه و تحليل آنتروپي شانون ضريب اهميت هريك از اين ابعاد در توسعه مدلهاي كسب و كار اينترنتي را مشخص نمايد. براين اساس، موانع اقتصادي-تجاري بعنوان مهمترين موانع سد راه توسعه مدلهاي كسب و كار اينترنتي شناخته شده است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-EMDCONF02-EMDCONF02_013.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/6/26
تاریخ تغییر رکورد : 1395/8/13
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.