×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: اوضاع اجتماعي
پدیدآورندگان : -
نوع : تصوير
جنس : کتاب
نسخه خطی
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران

وضعیت نشر : ، [قرن ۱۳ق.]
یادداشت : , ‏‫‭س/۶۳۶/۳۰۹۲ بسمله، الحمدلله الواحد الاحد الفرد الصمد الذی لم یلد ولم یولد والصلوة والسلام علی‌الرسول المسدد زبان: فارسی نسخه بررسی شده . علی‌بخش میرزای قاجار، که از تربیت‌شدگان دارالفنون است، در این رساله از وضع بداخلاقی مردم زمان خود و رفتار نکوهیده آنان شکایت‌ها می‌کند بخصوص از انحراف اخلاقی مردمان ناله‌ها سرمی‌دهد که بسیار جالب‌توجه است. او سرانجام این شکوه‌ها پیشنهادهایی می‌کند که بموجب آن میتوان باین ناگواریها غالی آمد. ‏‫‭ف۶۵۰ تاریخ تألیف: قرن ۱۳ق. انشاء‌الله تعالی اگر در ایران متداول شد اسمش را ناصری بگذارند بهتر است در اسم هم تأثیر زیادی هست.
شناسه : oai:nlai.ir/398
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/11/24
قیمت شيء دیجیتال : رایگان


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.