×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: آينده نگري تحول بنيادي در علوم تصميم-بررسي كاربرد شناخت جهان بيني اسلامي در مديريت تكنولوژي
پدیدآورندگان : حسين علي احمدي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : چهارمين كنفرانس بين المللي حسابداري و مديريت و اولين كنفرانس كارآفريني و نوآوري هاي باز
خلاصه : مديريت تكنولوژي از رشته هاي بين رشته اي در علوم مهندسي با علوم انساني است كه در مقاطع تحصيلات عاليه ارشد و دكتري تدريس مي گردد استاد شهيد مطهري نيز از شخصيتهاي برجسته علمي و از چهره هاي انقلاب اسلامي بوده و آثار و قلم او بي استثناء منفي و مبناي تفكر انقلاب اسلامي گرديده است. انقلاب سلامي ايران بر اساس اسلام شكل گرفته است. اسلام به عنوان دوره جامع ونهايي علوم وحي داراي مشخصات ويژه اي است مشخصات دين خاتم به سه دسته شناخت شناسي، جهان بيني و ايدئولوژي تقسيم مي گردد و راز گوناگون نظرات ، تئئوري هاي ، مكاتب و ارزشهاي ناشي در تفاوت هستي شناسي و شناخت شناسي هاي يافت شده است. ولي مباني و اموزه هاي شناخت شناسانه اسلام و انقلاب كدامند؟ اين مقاله بررسي و تحليل و تكميل مشخصات شناخت مندرج در اثرا استاد شهيد مطهري و برآورد و پيش بيني كاربرد و تاثير آن در مديريت تكنولوژي است و از روش تطبيق اصل بر فرع و اجتهاد بهره گرفته شده است. تحليل و كاربرد نشان داد برخي از استانداردهاي شناختي از قبيل ابزار، ومنابع و مراحل شناخت دراسلام تاثير بر مديريت تكنولوژي دارند. و منجر به توليدمدلها روش هاي تحقيق و رويكرهاي جديد در مديريت خواهند شد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-MOCONF04-MOCONF04_260.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/5/9
تاریخ تغییر رکورد : 1395/9/19
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.