×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: تاثير سبك زندگي بر توسعه پايدار فرهنگ ايمني در ميان شهروندان شهر تهران
پدیدآورندگان : منا گل پرور (پديدآور)
مهدي محمدي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : دومين همايش ملي آتش نشاني و ايمني شهري
خلاصه : رشد فزاينده ابعاد شهرنشيني و شكل گيري مقياس هاي جديدي از شهرها در طي چند دهه اخير موجب شده است كه شهر و شهرنشيني با چالش هاي نويني مواجه گردد. امروزه آگاهي از نقاط قوت و ضعف مناطق شهري و توسعه پايدار شهر، نوعي ضرورت براي ارايه طرح ها و برنامه ها محسوب مي شود. عدم بهره مندي شهروندان از فرهنگ ايمني مناسب بر هيچ كس پوشيده نيست و اين سبك زندگي نه تنها اثرات فردي و روحي ورواني در اشخاص باقي مي گذارد، بلكه در مقياس بزرگ تر و وسيع تري محيط زندگي و شهري را نيز تحت تاثير خود قرار مي دهد و در دراز مدت اثرات زيانباري را به همراه خواهد داشت كه علاوه بر اين كه تهديدي براي زندگي نسل كنوني مي باشد متعاقب آن زندگي نسل هاي آينده را نيز با مشكل مواجه خواهد ساخت. از اين رو موضوع سبك زندگي به عنوان يك اصل محوري براي دستيابي به توسعه پايدار در هر زمينه اي و منجمله در موضوع فرهنگ ايمني محسوب مي شود
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NFUS02-NFUS02_061.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1396/10/22
تاریخ تغییر رکورد : 1396/10/22
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.