×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: ارزيابي عملكرد دستگاه اندازه گير جريان پيوسته جرمي براي ماشينهاي برداشت محصولات غده اي
پدیدآورندگان : محمدرضا مستوفي سركاري (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : چهارمين كنگره ملي مهندسي ماشين هاي كشاورزي و مكانيزاسيون
خلاصه : اين تحقيق براساس توسعه روند انتخاب طراحي، اتصال آزمايش و ارزيابي سيستمهاي اندازه گير جريان پيوسته جرمي به منظور برداشت محصولات غده اي سيب زميني، چغندرقند پايه گذاري شده و براي دستيابي به سيستم اندازه گير جريان پيوسته جرمي دقيق و پايدار براساس طول موثر تسمهنقال تغذيه در ارتباط با روشهاي تغذيه محصول غده اي در آزمايشگاه و مزرعه بررسي و ارزيابي هاي لازم انجام گرفته است آزمونها براساس ارزيابي سيستمهاي اندازه گير جرمي غده ها در تسمه نقاله با استفاده از نمونه آزمايشگاهي و كمباين برداشت سيب زميني انجام شده است دو سيستم اندازه گير جرمي مورد ارزيابي قرارگرفتند كه عبارتنداز: مبدلهاي يكسر درگير متصل به مكانيزم تسمهنقاله ، حسگر بار نگهدارنده وزن كل نقاله تغذيه و محصول.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NCAMEM04-NCAMEM04_048.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1390/8/13
تاریخ تغییر رکورد : 1390/8/13
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.