×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: مديران تحول گرا واشتباهات تحول در سازمانها
پدیدآورندگان : محمد ضياء الديني (پديدآور)
فريبا شاكر (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : سومين كنفرانس ملي حسابداري و مديريت
خلاصه : اگر عوامل محيطي بصورت كامل ثابت مي ماندند، اگر مهارتها و تواناييها همواره بروز بودند ومنسوخ نمي گرديدند و اگر فردا درست همانندامروز بود، در آن صورت مديران نبايد به تغييرات سازماني توجه مي كردند، ولي دنياي واقعي همواره دستخوش تشنج، دگرگوني، وتحول استواگر سازمانها واعضا آن بخواهند در صحنه پر رقابت ايستادگي كنند بايد همواره متحول شوند. در بيشتر سازمانه مديران طلايه دارن پديدهتغيير به حساب مي آيند. به همين شيوه تصميمات، سياستها، و روش هاي مديريت شده ميزان يا درجه اي است كه سازمانها مي توانند عواملمحيطي را درك كند و خود را با تغييراتي كه در اين عوامل رخ ميدهد سازگار نمايد .بنابر اين تحول مشكل نيست بلكه مشكل تحول، رفتاركساني است كه تغيير پرشتاب جهان را ناديده مي گيرند .
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ACCFIN03-ACCFIN03_190.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/1/25
تاریخ تغییر رکورد : 1395/8/26
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.