×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: طراحي استراتژيك سيستم هاي دوچرخه عمومي با محدوديت هاي سرويس دهي
پدیدآورندگان : سعيد صفر پور (پديدآور)
غلامرضا مروجي (پديدآور)
هيرش محمدي پور (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : اولين كنفرانس بين المللي دوچرخه شهري
خلاصه : سيستم دوچرخه سواري كه در سالهاي اخير توجه بسياري را به خودش جلب كرده است، به عنوان يكي از مدهاي حمل و نقل درون شهري استفاده شده است كه مي تواند با سيستم هاي درون شهري عمومي موجود ادغام شود. در اين تحقيق هم به كاربران و هم به سرمايه گذاران در اين عرصه توجه شده است. سطح خدمات ارائه شده به كاربران بوسيله سطح پوشش دهي به تقاضاها و هزينه هاي سفر اندازه گيري شده است. اين در حالي است كه هزينه هاي تأسيس ايستگاه هاي دوچرخه و مسيرهاي دوچرخه مي بايستي توسط سرمايه گذار ملاحظه شود. در تحقيق حاضر يك مدل رياضي كه ديد يكپارچه نسبت به موضوع دارد نيز استفاده شده است. با توجه به علاقه مندي كاربران و سرمايه گذاران، سعي شده است تا تعداد و محل ايستگاه هاي دوچرخه، ساختار شبكه مسير هاي دوچرخه با اتصال به ايستگاه ها و مسير سفر براي كاربران ميان مبداء و مقصد را تعيين كند. يك مثال ساده نيز براي مدل پيشنهادي ارائه شده است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CITYBIKE01-CITYBIKE01_018.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1391/5/30
تاریخ تغییر رکورد : 1394/12/21
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.