×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: اوقات فراغت
پدیدآورندگان : محسن شاطريان (پديدآور)
حسين كاظمي گوابري (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : دومين كنفرانس سراسري دانش و فناوري علوم تربيتي مطالعات اجتماعي و روانشناسي ايران
خلاصه : معني اوقات فراغت چيست ما از اوقات فراغت خود چگونه استفاده مي كنيم و چه عواملي باعث متنوع شدن اوقات فراغت مي شود و آيا اوقات فراغت ما بر خلاقيت نيز تاثير دارد. و يا اوقات فراغت از نظر نويسندگان و علماي اسلامي , ونظريه پردازان غربيچيست گذراندن اوقات فراغتي كه تامين مي شود چيست . در اين تحقيق اين نيازهاي كه از طريق مسئولان درمورداوقات فراغت وخانواده ها ايجادمي شود چه تدابيري انديشيده اند مورد بررسي قرار گرفته تا بتوان اوقات فراغت جوانان و نوجوانان خود را پربار تر كنيم
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ESPCONF02-ESPCONF02_235.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/11/5
تاریخ تغییر رکورد : 1396/8/3
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.