×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي جايگزيني جزيي از سيمان با نانو ذرات سرباره مس بر مقاومت مكانيكي و جذب آب ملات سيمان
پدیدآورندگان : حسن نجفي (پديدآور)
ياسر شريفي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : دومين همايش ملي پژوهش هاي مهندسي عمران
خلاصه : اين مقاله به بررسي اثر استفاده از نانو سرباره مس (NCS) بر خصوصيات ملات سيمان مي پردازد. در اين تحقيق سعي شده است دريك برنامه آزمايشگاهي شامل 0، 0/5، 1، 1/5 و 2 درصد جايگزيني جزيي از سيمان با نانو سرباره مس روند توسعه مقاومت فشاري، مقاومت خمشي و همچنين جذب آب ملات سيمان مورد بررسي قرار گيرد. نتايج آزمايش ها نشان مي دهد جايگزيني جزيي از سيمانبا نانو سرباره مس باعث افزايش مقاومت فشاري به خصوص در سنين اوليه همچنين باعث افزايش مقاومت خمشي و كاهش جذب آبملات سيمان مي شود.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CIVILCONF02-CIVILCONF02_023.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1396/10/22
تاریخ تغییر رکورد : 1396/10/22
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.