×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: استفاده ازژئوپليمردرمعدنكاري پايدار
پدیدآورندگان : خديجه رزمي (پديدآور)
بهرام رضايي (پديدآور)
عبداله صدري (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر : ويژه
وضعیت نشر : چهارمين همايش تخصصي مهندسي محيط زيست
خلاصه : فعاليت هاي معدني همانند هر فعاليت صنعتي ديگري با آثار زيست محيطي همراه است. لذا با توجه به اينكه، طراحي و اجراي پروژه هاي معدني امري واجب و ضروري براي هر كشوري بوده و به هيچ وجه تعطيل بردار نيست، بايد با مديريت صحيح، پروژه هاي معدني را به گونه اي پيش برد كه لطمه جدي به محيط وارد نكنند. برخي اثرات زيست محيطي زيانبار را مي توان با صرف هزينه كاهش داد. در اين مطالعه، تكنولوژي ژئوپليمر به عنوان گزينه مناسب براي بهبود رفتار زيست محيطي عمليات معدنكاري، كاهش سطح سدهاي باطله و پايدارسازي-جامدسازي فلزات سمي و استفاده از آن در كاربردهاي مهندسي، از جمله كارهاي عمراني و معدن بررسي شده است. تكنولوژي ژئوپليمر، با سياست هاي تعيين شده از سوي توسعه پايدار هم خواني داشته و با توليد محصولاتي با خواص مكانيكي عالي اهداف آن را تامين مي كند.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CEE04-CEE04_831.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/3/5
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/26
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.