×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: تنوع زيستي و بررسي پوشش گياهي دره هاي نعمت، بابا حسن و سلطان يعقوب (نقده)
پدیدآورندگان : مهراب آقا علي نژاد (پديدآور)
رقيه قناعت دوست (پديدآور)
فاطمه طاعي نيا (پديدآور)
عبدالله حسن زاده قورت تپه (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : دومين همايش ملي تنوع زيستي و تاثير آن بر كشاورزي و محيط زيست
خلاصه : مطالعه فلور پوشش گياهي از نقطه نظر سيستماتيك مخصوصاً در مناطق بكر و تقريباً دست نخورده از ارزش و اهميت خاص برخوردار است. تحقيق حاضر مربوط به بررسي فلوريستيك پوشش گياهي دره سلطان يعقوب، دره نعمت و دره بابا حسن مي باشند كه در 15 كيلومتري جنوب غربي شهرستان نقده از توابع استان آذربايجان غربي بين 48'34˚44 تا 42'42˚44 طول شرقي و 22'47˚38 عرض شمالي قرار دارند و مساحتي در حدود 320 هكتار را در بر مي گيرند. در اين تحقيق 253 گونه ي گياهي متعلق به 176 جنس و 59 تيره مورد بررسي فلوريستيك قرار گرفتند. شكل هاي زيستي منطقه به صورت تروفيت و همي كريپتوفيت مي باشد. بيشترين پراكنش جغرافيايي گياهان با 72/8 درصد مربوط به منطقه ايران- توراني است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NSBDIAE02-NSBDIAE02_047.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/2/22
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/20
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.