×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: مقايسه اثربخشي سه روش تاثير عصب‌شاختي، فرنالد و معمول در پيشرفت خواندن دانش‌آموزان دوره مهارت‌هاي حرفه‌اي شهرستان بروجرد در سال تحصيلي‭۸۶-۸۷ ‬
پدیدآورندگان : هادي ‏معبدي‏ (پديدآور)
هادي معبدي (پديدآور)
دانشگاه علامه طباطبائي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
catalog
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی دانشگاه علامه طباطبایی (ره)

توصیفگر : فرنالد
مهارتهاي حرفه‌اي
عصب شناختي
مهارت‌هاي حرفه‌اي
عصب‌شناختي
وضعیت نشر : تهران : : دانشگاه علامه طباطبائي ، ، ‭۱۳۸۷‬
مشخصات فیزیکی : ‮‭۹۹‬ص.‬ : دیجیتالی، پی دی اف
خلاصه : هدف تحقیق: مقایسه اثربخشی سه روش تاثیر عصب‌شاختی، فرنالد و معمول در پیشرفت خواندن دانش‌آموزان دوره مهارت‌های حرفه‌ای شهرستان بروجرد در سال تحصیلی‭ ۸۶-۸۷ ‬است. جامعه‌آماری: دانش آموزان پسر اول دوره مهارتهای حرفه‌ای شهرستان بروجرد. یافته های تحقیق: تفاضل میانگین های نرخ خواندن در پیش آزمون و پس آزمون برای گروه تاثیر عصب‌شناختی‭ ۷/۳ ‬کلمه در دقیقه برای گروه فرنالد‭ ۱۱ ‬کلمه در دقیقه و برای گروه معمول‭ ۱۲ ‬کلمه در دقیقه رشد نشان نی دهد. تفاضل میانگین های روان‌خوانی در پیش ازمون و پس ازمون برای گروه تاثیر عصب شناختی‭۳/۲۶ ‬- درصد برای گروه فرنالد‭۳/۵۵ ‬- درصد و برای گروه معمول‭۱/۴۷ ‬- درصد کاهش نشان می دهد. بین روشهای سه گانه آموزش خواندن از نظر میزان اثربخشی در پیشرفت خواندن تفاوت وجود ندارد.
یادداشت :
/هادی معبدی
عنوان از روی صفحه نمایش عنوان
کتابنامه: ص. ۸۴ - ۸۹
ملزومات سیستم: ویندوز xp+ ، ادوب اکروبات ریدر 9+ ، موزیلا فایر فاکس 23+ ، اینترنت اکسپلورر 9+ ، گوگل کروم 23+
شناسه : 70279
تاریخ ایجاد رکورد : 1398/6/28
قیمت شيء دیجیتال : رایگان


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.