×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: Iranian studies in the United Kingdom in the Twentieth Century
عنوان: مطالعات ايران شناسي در بريتانيا در قرن بيستم - ترجمه شده
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : مقاله
catalog
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی كتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی

توصیفگر : Iran-Study and teaching-Great Britain-20th Century
مطالعات ايرانشناسي
وضعیت نشر :
خلاصه : این مقاله به مطالعات ایرانشناسی قرن دوازدهم در بریتانیا (شامل زبانها، ادبیات و هنرها) و همچنین به بررسی بورسیه های تحصیلی و مهاجرتهای ایرانیان به بریتانیا و ایرلند نیز می پردازد. همزمان به مطالعه تولیدات دانشی راجع به بریتانیا در ایران نیز اشاره دارد. این مقاله همچنین بر روی تولیدات فراملی، اشاعه آن، دریافت و پذیرش آن، و بهره وری از دانش (تاریخ، جغرافی، باستان شناسی، فرهنگ، قوم نگاری و علم انسان شناسی، هنر و معماری، ادبیات و شعر ایرانی فارسی و ...) می پردازد.
یادداشت :
\ Mansour Bonakdarian
شناسه : 1040383
تاریخ ایجاد رکورد : 1291/7/21
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.