×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: مقايسه شيوه هاي فرزند پروري در زنان سرپرست خانواده با زنان غير سرپرست تحت پوشش كميته امداد امام خميني(ره)
پدیدآورندگان : سلمان شاه محمدي (پديدآور)
محمد نريماني (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : اولين كنگره بين المللي روانشناسي وعلوم تربيتي با رويكرد اسلامي
خلاصه : اين تحقيق، بمنظور مقايسه شيوه هاي فرزند پروري در زنان سرپرست خانواده و زنان غير سرپرست مي باشد. روش اين پژوهش از نوع علي- مقايسه اي از نوع مقطعي- مقايسه اي بود که در آن جامعه آماري شامل کليه زنان تحت پوشش کميته امداد شهرستان اردبيل بوده اند تعداد آنها 17862 نفر بود و نمونه اي شامل 60 نفر از زنان انتخاب و پس از جايگزيني در دو گروه زنان سرپرست خانواده ( 30 نفر)، زنان غيرسرپرست خانواده ( 30 نفر) مورد مطالعه قرار گرفتند. و اطلاعات از طريق پرسشنامه شيوه هاي فرزند پروري بامريند جمع آوري، و براي تجزيه و تحليل اطلاعات از تحليل واريانس چند متغيرهMANOVA)بهره گرفته شد. نتايج به دست آمده نشان داد زنان سرپرست خانواده در شيوه فرزند پروري سهل گيرانه، با زنان غير سرپرست تفاوت معني داري دارند و در شيوه فرزند پروري منطقي ، استبدادي تفاوت معني داري بين آنان وجود ندارد
شناسه : oai:civilica.com/Paper-PSESCONF01-PSESCONF01_005.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/8/5
تاریخ تغییر رکورد : 1395/8/5
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.