×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: گزينش مناسب ترين جنس ها و پوشش ها براي صفحات دوقطبي با نگرش مقايسه اي
پدیدآورندگان : مرتضي دردل (پديدآور)
قدير اسماعيلي (پديدآور)
روزبه شفقت (پديدآور)
پويا پاشايي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر : طراحي، ساخت و توسعه پيل سوختي-مواد (الكترود، صفحات دوقطبي، كاتاليست ها، غشاء و غيره)
وضعیت نشر : دومين كنفرانس ملي هيدروژن و پيل سوختي
خلاصه : در مطالعه ي حاضر براي تعيين جنس مناسب (و پوشش هاي احتمالي مورد نياز) صفحات دو قطبي پيل سوختي پليميري با قابليت كاربري در سامانه ي پيش رانس مستقل از هوا AIP به دليل عدم ارائه ي يك جكع بندي يكپارچه و مشخص در منابع مختلف پس از تهيه جدول جامع الگوبرداري Benchmarking شامل جنس ها ، پوشش ها و عمليات سطحي ، محيط هاي خورنده تست و شرايط آنها نتايج تست هاي خوردگي و مقاومت الكتريكي تماسي براي موارد گوناگون با روش ابتكاري به يكپارچه سازي و جمع بندي مطالب براي انتخاب بهترين گزينه ها مي پردازيم. چند مرحله مرتب سازي و فيلتر كردن جدول از دو ديدگاه كمترين چگالي جريان خودگي و كمترين مقاومت الكتريمي تماسي (موثرترين عوامل در انتخاب) براي ابقاي بهترينها و تهيه ي نتايج آماري صورت خواهد گرفت و در نهايت متداولترين جنس ها و پوششها به ترتيب معرفي مي شوند.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-H2FC02-H2FC02_005.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1391/6/27
تاریخ تغییر رکورد : 1394/12/21
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.