×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: نقش اموزش نيروي انساني در افزايش ضريب امنيت و كارايي سيستمهاي رايانه اي
پدیدآورندگان : صمد رستم پور (پديدآور)
سهامه مرادي پور (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : كنفرانس ملي امنيت اطلاعات و ارتباطات
خلاصه : يكي از مسائل مهم در دنياي فناوري اطلاعات را مي توان مديريت امنيت اطلاعات به شمار اورد سيستمهاي مديريت امنيت اطلاعات رويكردي قاعده مند و جامع در به حداقل رساندن ريسكهاي دسترسي غيرمجاز و فقدان اطلاعات ارائه ميدهند و تضمين مي نمايند كه اقدامات حفاظتي در محل مورد نياز به صورت اثربخش مديريت مي شوند لذا با توجه به موضوع مقاله اهميت اموزش و امنيت نيروي انساني كه يكي از معيارهاي مهم در مديريت امنيت اطلاعات مي باشد را در يك جامعه اماري كه متشكل ا زچهار بيمارستان دولتي - دانشگاهي اهواز است پيرامون مسائلي همچون امنيت برنامه هاي كاربردي امنيت اينترنت و امنيت فيزيكي سيستم مورد بررسي قرار داده ايم و نتيجه حاصل ازاين پژوهش نشان ميدهد كه توجه به امر اموزش نيروي انساني مي تواند تا حد بسيار زيادي ضريب امنيت در شبكه را افزايش داده و هزينه هاي مربوط به جبران خسارت را كاهش دهد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CICS01-CICS01_047.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/11/18
تاریخ تغییر رکورد : 1389/11/18
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.