×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: فقه حنفي
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : catalog
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی كتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی

وضعیت نشر : قرن ۱۳
مشخصات فیزیکی : ۱۷۸گ، ۱۵*۱۹، ۱۵س، ۱۱/۵*۱۵.
خلاصه : فضیلتی برای حضرت زهرا سلام الله علیها آورده (ص ۲۸۷و ۲۸۸) ذیل مسئله: تقبیل دست علما و سلاطین اسلام رواست و غیر ایشانرا روا نیست که دست بوس کنند و مولاناء اعظم جمال الدین مجنونی - رحمه الله علیه - آورده است که رسول - صلی الله علیه و سلم - سری فرزند خود فاطمه را - رضی الله عنها - بوسه دادی و گفتی که از سری آن مرا بوی بهشت می آید و آن از قوت آن لقمه در وجود آمده است که در شبی معراج در بهشت خورده ام و فضیله فاطمه زهرا رضی الله عنها آنست و آنرا زهرا زان گفتندی که امیرالمومنین حسن و امیرالمومنین حسین رضی الله عنهما در نماز شام آورد نماز خفتن را از نفاس پاک شد و غسل کرد و نماز خفتن را در وقت بگذارد و عایشه رضی الله عنها چنین فرموده است که در چندین شبهای تاریک تا بروشنایی نور روی فاطمه رضی الله عنها ریسمان بسوزن در کشیده ام و جامه خود دوخته م و مقام فاطمه رضی الله عنها آنست که فردای قیامت بیکدست پیراهن خون آلود کدخدای خود شاه مردان امیرالمومنین علی کرم الله وجهه بگیرد و بیکدست پیراهن زهرآلود و خون آلود فرزندان خود بگیرد و گوید امروز خون کدخدا و فرزندان خود نمیخواهم گناهان امت پدر خود را میخواهم رزقنا شفاعنا و ایاکم.
شناسه : 1025521
تاریخ ایجاد رکورد : 1397/7/15
قیمت شيء دیجیتال : رایگان


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.