×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: [نامه ها و مكاتبات خصوصي مقام معظم رياست مجلس سنا]
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : treaty
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی كتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی

وضعیت نشر :
مشخصات فیزیکی : ۵۰برگ،‌۴پاكت
فهرست مطالب : چندين تلگراف به شريف امامي در خصوص ابراز همدردي/ نامه از احمد فرهي رئيس هئيت مديره شركت بين المللي دريايي ايران به شريف امامي در خصوص اهداي يك عدد ساعت روميزي به مناسبت روز بهره برداري از تاسيسات شركت در جزيره لاوان/ ترجمه نامه و پترسكو ورانجا روماني كه از شريف امامي درخواست نموده تا يك عدد عكس خود براي وي ارسال نمايد/ نامه از روحاني وزير آب و برق امامي در خصوص ارسال يك جعبه از نمودنه هايي محصولات سبزيجات مزرعه آزمايش صفي آباد دزفول / ارسال كارت محبت آميز از سعيد عرب سفير ايران در عربستان به شريف امامي / نامه از مصطفي هنر كار اقدام در خصوص درخواست امضاي شريف امامي در دفتر مخصوصي كه وي خواهم نموده/ ارسال چهار عدد از اتيكت مخصوص جامداران از طرف شركت هواپيمايي آليتاليا به شريف امامي / تشكر شريف امامي از آيت اله سيد كاظم شريعتمداري در خصوص ارسال سك جلد كتاب غررالحكم / ارسال يك جلد كتاب فرهنگ الديني و يك جلد كتاب ۱۲ مقاله از طرف رياست مدرس عالي ادبيات و زبانهاي خارجي / تلگراف از كارمندان حوزه هيت بوشهر در خصوص ناديده گرفتن حقوق آنها و پايه گروه ناعالادنه اي كه برايشان در نظر گرفته شده
شناسه : 823317
تاریخ ایجاد رکورد : 1289/4/27
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.