×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: ارتعاشات پوسته هاي تقويت شده : مطالعه مروري
پدیدآورندگان : شاهد جعفرپور همداني (پديدآور)
محمدرضا خدمتي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : دوازدهمين همايش ملي صنايع دريايي ايران
خلاصه : ارتعاشات ورق هاي تقويت شده به لحاظ كاربرد صنعتي اش در طي دهه هاي اخير همواره مورد توجه دانشمندان بوده است. در مقاله حاضر مطالعات انجام گرفته در حوزه مذكور، تا حد امكان مورد بررسي قرار گرفته اند. در اين راستا هندسه هاي مختلف پوسته و تقويت كننده، مواد، تئوري هاي حاكم و تكنيك هاي حل با تأكيد بر روش المان محدود بطور اجمالي مرور شده اند. ضخامت متغير و عيوب هندسي نيز به عنوان مواردي كه توجه كمتري را در حيطه ارتعاشات ورق هاي تقويت شده به خود اختصاص داده اند تبيين گرديده اند.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NSMI12-NSMI12_120.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/6/17
تاریخ تغییر رکورد : 1394/12/21
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.