×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: ايمان
پدیدآورندگان : خواجه جلال الدين محمد بن محمد بن محمود حافظي بخاري مشهور به خواجه پارسا، درگذشته:822 ه، -1 (پديدآور)
نوع : متن
جنس : نسخه خطی
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

مجمع ذخایر اسلامی (کدنا)

توصیفگر : عقائد
وضعیت نشر : سده 9 ه
مشخصات فیزیکی : 12×9
یادداشت : ,رساله اي است بسيار كوتاه در بيان ايمان بر پايه اعتقادات اهل سنت با نقل اقوالي از صحيح مسلم و بخاري و قوت القلوب،به قرينه رساله هايي كه از خواجه محمد پارسا در اين نسخه آمده،اين رساله نيز به نظر مي رسد از او باشد،نسخه اي از اين كتاب در فهرست نسخه هاي خطي فارسي كتابخانه بروسه تركيه ثبت شده و با ترديد به خواجه محمد پارسا نسبت داده شده است., خط نسخ درشت,در حاشيه تصحيح شده،برگها داراي ركابه نويسي است،2 برگ شامل 5 كلمه كه خداوند متعال براي حضرت موسي بن عمران عليه السلام هديه فرستاده در انجام نسخه آمده است،عنوانها و نشانيها قرمز،نوع كاغذ شرقي.,دانشنامه ادب فارسي:782/1 - 783؛ ريحانة الادب:310/1.
شناسه : oai:zakhair.net/020646
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/31
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.