×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: تعامل و شبيه سازي در اموزش الكترونيكي
پدیدآورندگان : حسن قراباغي (پديدآور)
جمشيد حيدري (پديدآور)
وحيد صالحي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : اولين كنفرانس دانشجويي آموزش الكترونيكي
خلاصه : يادگيري الكترونيكي يكي از پديده هاي دنياي مدرن است كه در عصر اطلاعات و در جامعه مبتني بر دانش متولد شده است و از نقطه نظر فلسفي مبتني بر ديدگاه ساختن گرايانه و مشاركتي است اصطلاحات و تعاريف متفاوتي براي اموزش الكترونيكي به كاررفته است و همگي بر اين امر اشاره دارند كه يادگيرنده د رفاصله اي دورتر از استاد يا مربي قرار دارد و براي دسترسي به محتواي آموزشي و برقراري تعامل با استاد و ديگر يادگيرندگان از بعضي از اشكال فناوري استفاده مي كنند ديدگاه فلسفي ساختن گرايانه، معرف تعامل آموزشي است و وجود تعامل را براي ايجاد يادگيري ضروري مي داند ابزارهاي شبيه ساز (simulation) نيز نمونه ها و مثالهاي واقعي در محيط مجازي فراهم مي كنند برخي ازاين ابزارها مي تواند مدلي از يك مبحث واقعي را آنگونه شبيه سازي نمايند كه دانش آموز توانايي بحث كردن در مورد تئوري مطرح شده را به دست آورد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-SELEARNING01-SELEARNING01_018.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1388/10/19
تاریخ تغییر رکورد : 1388/10/19
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.