×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: امنيت انتقال داده ها در پردازش ابري
پدیدآورندگان : مهدي ياقوبي (پديدآور)
رسول روستايي (پديدآور)
عبادالله زهره وندي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : دومين كنفرانس ملي رويكردهاي نوين در مهندسي كامپيوتر و برق
خلاصه : محاسبات ابري به كارگيري منابعي است كه براساس نياز موجود و توسط شبكه قابل دسترسي هستند. يك ابر مي تواند به صورت خصوصي يا عمومي باشد. ابر هاي عمومي به طور عمده سرويس هايشان را به هر كسي در اينترنت مي فروشند. ابرهاي خصوصي در حقيقت شبكه هاي خصوصي يا مراكز داده هستند كه سرويس هاي ميزباني را جهت محدود كردن تعداد افراد شبكه فراهم مي كنند . براي ذخيره سازي داده ها و پردازش آنها نياز به محيط ابري روبه رشد وجود دارد. اما هنوز ، نتايج مثبت محاسبات ابري ممكن است به اندازه نتابج منفي بر روي امنيت شبكه تاثير بگذارد.بنابراين نتايج ما بر روي ويژگي هاي مخصوص شبكه هاي ابري كه چالش هاي زيادي را در بحث امنيت دارد ، تمركز كرده ايم و اين چالش بايد به خوبي درك شود و سپس راه حل براي آن انديشيده شود. بنابراين اين مقاله امنيت داده ها را در ابرهاي عمومي محاسبات ابري با استفاده از امضاي ديجيتال و رمز گذاري با كليد عمومي رمز نگاري مورد بررسي قرار مي دهد .
شناسه : oai:civilica.com/Paper-BPJ02-BPJ02_108.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/8/11
تاریخ تغییر رکورد : 1395/8/23
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.