×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: مستند قيام
پدیدآورندگان : -
نوع : مولتی مدیا
جنس : فیلم
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان

توصیفگر : فتنه 88
رياست‌ جمهوري‌
جرايم‌ اجتماعي‌
شورش‌ هاي‌ اجتماعي‌
انتخابات - ايران، 1376
وضعیت نشر : قم: موسسه فرهنگي و اطلاع رساني تبيان، 1390
یادداشت : ,ملزومات سیستم: Windows Media Player و...شيوه دسترسي: شبکه جهاني وبعنوان از اطلاعات منتشر شده توسط ناشرداده هاي الکترونيکيبی حرمتی به عاشورای امام حسین (ع) در تاریخ پر فراز نشیب این سرزمین کهن حتی قابل تصور نبوده است . آشوب و هلهله در روز شهادت این امام مظلوم برای ملتی که هستی خود را مدیون عشق به عاشورا است ، مصیبتی ملی است که نمی توان در مقابل آن ساکت نشست . مستند قیام واقعه مهم دو سال پیش را از دو روز قبلش ورق زده است . حجم فایل: 44MB 1922 فرمت:flv
شناسه : oai:tebyan.net/142532
تاریخ ایجاد رکورد : 1390/10/10
تاریخ تغییر رکورد : 1390/10/10
قیمت شيء دیجیتال : رایگان


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.