×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي و تدوين شاخصهاي استعداديابي دوچرخه سواران سربالارو مردان از ديدگاه مربيان برجسته كشور
پدیدآورندگان : هادي با شفاعت (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : اولين كنفرانس بين المللي دوچرخه شهري
خلاصه : هدف ازپژوهش حاضر بررسي و تدوين شاخصهاي استعداد يابي دوچرخه سواران سربالارو مردان از ديدگاه مربيان برجسته كشور بود. بدين منظور محقق ديدگاه مربيان برجسته كشور را كه در مسابقات قهرماني باشگاههاي ايران خرداد 87 در شهرستان كرج و تورنمت بين المللي تفتان در اسفند 86 حضور داشتند مورد ارزيابي قرار داد. روش تحقيق در اين پژوهش از نوع توصيفي- پيمايشي است كه به روش ميداني انجام شده است. با توجه به ماهيت تحقيق و تعداد جامعه آماري، كليه جامعه آماري به روش سرشماري به عنوان نمونه در اين تحقيق مورد بررسي قرار گرفته است(n=100). ابزار اندازه گيري اين تحقيق پرسشنامه محقق ساخته با پايايي 0/86 بود. اطلاعات خام آماري با استفاده از نرم افزارهاي EXCEL و SPSS و آزمونهاي اندازه گيري هاي مكرر و t وابسته در سطح معني داري (a=0/05) مورد تجزيه و تحليل قرار گرفت. نتايج نشان داد كه: شاخصهاي مهمتر به عقيده مربيان براي يك دوچرخه سوار نخبه سر بالارو به ترتيب عبارتند از: استقامت قلبي تنفسي، استقامت عضلاني، قدرت عضلاني، تيپ عضلاني لاغر، وزن كم، تيپ لاغر، پشتكار، آمادگي رواني( انگيزش، اعتماد به نفس، تمركز)، روحيه همكاري جمعي و احترام به قوانين و مقررات.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CITYBIKE01-CITYBIKE01_014.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1391/5/30
تاریخ تغییر رکورد : 1394/12/21
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.