×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: مديريت روش هاي نوين آموزش با رويكرد آينده نگري روش هاي آموزش
پدیدآورندگان : رخساره شادپور (پديدآور)
سيدعلي علوي كيا (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر : سياستگذاري آموزش
وضعیت نشر : اولين همايش ملي آموزش در ايران 1404
خلاصه : ا ين مقا له به تشريح اهميت مديريت كيفيت جامع و مديريت روش هاي نوين آموزش در عصر كنوني كه عصر ارتباطات ناميده مي شود مي پردازد. سپس به وضعيت مديريت آموزش موجود در سازمان هاي مختلف پرداخته شده كه در سالهاي اخير اقدامات عملي بسياري در اين زمينه صورت گرفته و نتايج بسياري را به دنبال داشته است. سپس با استفاده از روش تحقيق كتابخانه اي مفهوم روش هاي نوين آموزش ، انواع آن ، آينده نگري روش هاي آموزش ، برخي مدلهاي مربوط به آن و همچنين اهداف و راهبردهاي و موانع آن ، بيان و در آخر به نتيجه گيري درباره چگونگي تسهيل اين مسير پرداخته شده است به گونه اي كه شيوه هاي سنتي آموزش را دستخوش تغيير قرار دهد و ديگر نيازي به حضور فيزيكي در كلاسهاي درس نباشد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-INCE01-INCE01_310.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1390/11/21
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/26
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.