×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بوي بهبود
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : catalog
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی دانشگاه علامه طباطبایی (ره)

وضعیت نشر : موعود عصر (عج) ، ، ۱۳۹۷
مشخصات فیزیکی : دیجیتالی، پی دی اف
خلاصه : معرفی کتاب: مجموعهٔ ماه پنهان داستان هایی بازنویسی شده از ماجراهای انسان های باایمانی است که در خواب یا بیداری به محضر حضرت مهدی (عج) تشرف یافته اند و قصه هایشان در کتاب های گوناگون نقل شده است. بخشی از داستان ملاقات جوانی به نام امان الله با حضرت دوست را که در کتاب کرامات الصالحین اثر دانشمند گران قدر حجت الاسلام و المسلمین شیخ محمد شریف رازی نقل شده، می خوانید: بیماری قلب شما لاعلاج است. ماهیچهٔ قلب تحلیل رفته و کاری از دست ما برنمی آید، البته فردا مرخص می شوید و می توانید، این فرصت باقی مانده را کنار خانواده باشید. آقا امان الله! من خیلی متاسفم که باید این خبر را به شما بدهم. به هر حال چاره ای جز دعا و توسل ندارید. از صبح، این چندمین بار بود که این جملات تلخ و سنگین را مرور می کرد و هر بار احساس می کرد، چین و چروک تازه ای بر پیشانی اش، حک می شود. دستانش را دور گردن حلقه کرد و به فکر فرو رفت. یاد پسرکش افتاد. چه قدر دوستش داشت و یاد همسر جوانش که شاید فکر نمی کرد، به این زودی، باید از او خداحافظی کند. غلتی زد و روی تخت نشست. فضای کوچک اتاق، تنگ تر جلوه می کرد. گویا مقابلش، دیوار بلندی قد علم کرده بود. برخاست و خودش را به کنار پنجرهٔ نیمه باز اتاق رساند، نسیم خنکی صورت ماتم زده و سردش را نوازش می داد. حیاط بیمارستان زیر لحاف شب کز کرده بود و درختان هم چنان ایستاده، چرت می زدند. درد عمیقی قلبش را فشرد و گذشت. در حالی که به افق چشم دوخته بود، با خودش گفت: کی فکر می کرد، من که این همه عاشق شما خاندانم و هر موقع که دچار غم و غصه و مشکل می شم، در خانهٔ شما را می زنم، به مشهد میام و به لطف و عنایت شما، کارهام روبه راه می شه، آیا رواست، که دکترها، این طور جوابم کنند؟
یادداشت :
/ واحد پژوهش موسسه فرهنگی موعود عصر (عج)، شیدا سادات آرامی
عنوان از روی صفحه عنوان فایل PDF
ملزومات سیستم: ویندوز xp+ ، ادوب اکروبات ریدر 9+ ، موزیلا فایر فاکس 23+ ، اینترنت اکسپلورر 9+ ، گوگل کروم 23+
شناسه : 787504
تاریخ ایجاد رکورد : 1398/10/25
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.