×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: ارتباط مديريت دانش و بهره وري سازمان
پدیدآورندگان : عبدالله احمدي (پديدآور)
مجيد برزگر (پديدآور)
سيد حميد سجادي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : سومين همايش ملي ساليانه علوم مديريت نوين
خلاصه : توجه كردن به دانش توسط مديران باعث مقتدر شدن سازمان در برابر مشكلات وموانع متعدد پيش روي خود و همچنين باعث افزايش توليد و كاهش هزينه ها و نهايتا افزايش بهره وري خواهد شد. مديريت دانش به افراد، تكنولوژي و ساختار سازمان بستگي دارد. شناخت راهكار هايي براي ارتباط بيشتر بين اين فاكتورها مي تواند به مديران در افزايش بهره وري سازمان كمك شاياني نمايد.هدف مديريت دانش توسعه، ترقي،پيشرفت و شناسايي راهكارهايي است تا سازمان را جهت رسيدن به نتيجه مطلوب در مسير درست قرار دهد. اين مقاله ارتباط بين مديريت دانش و بهره وري و همچنين به شناسايي موانع و عوامل موثر در استقرار مديريت دانش مي پردازد
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CMMS03-CMMS03_014.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/8/27
تاریخ تغییر رکورد : 1394/9/5
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.