×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: استفاده از روش عددي بدون المان در مكانيك شكست جهت بررسي عوامل مختلف موثر
پدیدآورندگان : مرتضي دشتي (پديدآور)
احسان ربيع زاده (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر : مكانيك محاسباتي-موارد ديگر
وضعیت نشر : شانزدهمين كنفرانس سالانه مهندسي مكانيك
خلاصه : در اينمقاله روش گالركين بدون المان جهت تحليل صفحات حاوي ترك بكار گرفته شده است. در اين روش از دو نوع توابع مرتبه دوم غني شده براي ناحيه نزديك نوك ترك استفاده شده است. مقدار ضريب شدت تنش به كمك انتگرال – J و با انتگرال گيري بروي خط و سطح بدست آمده و نتايج با مقادير واقعي ضريب شدت تنش و تحليل المان محدود مقايسه شده است. بررسي ها نشان داده است كه در تحليل مسائل حاوي ترك، استفاده از توابع پايه غني شده و محاسبه مقدار ضريب شدت تنش به كمك انتگرال – J با انتگرال گيري بروي سطح نتايج دققتري بدست مي آيد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ISME16-ISME16_098.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1386/8/20
تاریخ تغییر رکورد : 1396/5/26
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.