×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: تربيت دانش آموز خلاق زير چتر آموزش و پرورش خلاق
پدیدآورندگان : بهاره ترشيزي (پديدآور)
سكينه كامياب نيا (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر : علوم تربيتي
وضعیت نشر : دومين كنفرانس ملي و اولين كنفرانس بين المللي پژوهشهاي نوين در علوم انساني
خلاصه : سوال اصلي اين پژوهش اين است كه چه عواملي در تربيت دانش آموز خلاق مؤثر است؟و موانع موجود در اين راه چه عواملي ميباشند؟ هدف اساسي اين پژوهش چگونگي آموزش خلاق و تربيت شاگرداني متفكر و آزاد انديش و مستقل است.نتايج پژوهش :اين پژوهشرويكردي گشتالتي داشته و به عواملي مانند خلاقيت در نظام آموزش و پرورش و اجزاي آن،كه شامل خلاقيت در شيوه مديريت،وجودمعلمان خلاق و داراي انعطاف فكري و شاگرداني داراي تفكر واگرا است ميپردازد.هم چنين به عوامل مخل خلاقيت نيز اشاره شده است. روش كار: مقاله پيش رو مقاله اي تحليلي توصيفي است.اطلاعات اين مقاله بوسيله مطالعات كتابخانه اي گردآوري شده و ابزار كار،كتب – و مقالات متعدد در زمينه ي خلاقيت و خلاقيت پروري بوده است.هم چنين شركت در جلسات مربوط به مبحث خلاقيت نيز مارا در اين امر بسيار ياري نمود
شناسه : oai:civilica.com/Paper-MRHCONF02-MRHCONF02_314.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/7/22
تاریخ تغییر رکورد : 1394/10/2
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.