×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: ارائه مدل طراحيشبكه با تقاضاي الاستيك با استفاده از الگوريتمSA
پدیدآورندگان : شهريار افندي زاده (پديدآور)
مريم ابراهيمي (پديدآور)
نويد كلانتري (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : يازدهمين كنفرانس مهندسي حمل و نقل و ترافيك ايران
خلاصه : يكي از روشهايي كه متخصصين حمل و نقلي براي كاهش تراكم ترافيكي استفاده مينمايند، افزايش ظرفيت شبكه است كه به دو صورت افزودن كمانهاي جديد به شبكه و يا بهبود كمانهاي حاضر در شبكه انجام ميشود. هدف اين مطالعه ارائه مدلي جديد براي حل مسئله طراحي شبكه پيوسته با در نظر گرفتن تقاضاي انعطافپذير است. اين مسئله كه با عنوان مسئله CNDP شناخته ميشود، در اين مطالعه در قالب مدلي به صورت يك مسئله دو سطحي ارائه شده است كه مسئله سطح بالا بيشينه كردن مازاد منافع مصرف كننده 1 و مسئله سطح پايين، مسئله تخصيص ترافيك با تقاضاي انعطافپذير است. براي حل اينمدل از الگوريتم گرم و سرد كردن شبيه سازي شده 2 استفاده شدهاست. مدل ارائه شده در اين مطالعه براي دو شبكه فرضي حل شده و نتايج بدست آمده مورد تحليل قرار خواهند گرفت. همچنين با انجام تحليل حساسيت بر روي پارامترهاي الگوريتمSA مقدار بهينه پارامترها معرفي خواهند شد. در اين مطالعه بر روي ميزان بودجه نيز تحليل حساسيت انجام شدهاست و در نهايت چگونگي تغيرات مقدار مازاد منافع مصرف كننده نسبت به تغييرات بودجه گزارششده است
شناسه : oai:civilica.com/Paper-TTC11-TTC11_110.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1391/5/20
تاریخ تغییر رکورد : 1396/9/3
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.