×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: فرايند آموزش ضمن خدمت
پدیدآورندگان : وحيد فلاح (پديدآور)
رحمان يوسفي سعيدآبادي (پديدآور)
زهرا نورا (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : همايش منطقه اي دانش محوري در مديريت پايدار كشاورزي و منابع طبيعي
خلاصه : آموزش ضمن خدمت از لحاظ سازماني به آن آموزشي گفته ميشود كه پس از استخدام فرد در سازمان صورت ميگيرد و هدف از آن آمادهسازي افراد براي اجراي بهتر مسئوليتهايشان و بهبود تواناييها و مهارتهاي آنان است. آموزش ضمن خدمت به صورت امروزي ابتدا در جوامع غربي در سده 14 خورشيدي آغاز شد. آموزش ضمن خدمت يكي از مؤثرترين ابزارهاي مديران براي مقابله با تغييرات محيطي بوده و ضامن ارايه مناسب خدمات، بخصوص در سازمانهاي خدماتي و دولتي ميباشد كه چنانكه منظم و هدفمند و در راستاي نيازهاي واقعي كاركنان تدوين و اجراء شود، نه تنها عملكرد كاركنان و سازمان را بالا ميبرد، بلكه بهبود مهارتهاي مديران و افزايش رضايت كاركنان و ارباب رجوع را نيز در پي خواهد داشت
شناسه : oai:civilica.com/Paper-RCKMSANR01-RCKMSANR01_129.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1390/10/15
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/20
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.