×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: مطب حكيم محمد صادق
پدیدآورندگان : متطبب فيض آبادي، محمد صادق، ??-‎۱۳ق (پديدآور)
نوع : نامشخص
جنس : نسخه خطی
صاحب محتوا :

سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی

توصیفگر : پـزشـكي
وضعیت نشر : ۱۳ - - هجري قمري
مشخصات فیزیکی : تهيه نسخه: نوع تهیه:اهدايي شرح تهیه:مقام معظم رهبري قرن تهيه:۱۴ سال تهيه:۱۳۸۱
یادداشت :
:
شناسه : oai:aqlibrary.org/3140244
تاریخ ایجاد رکورد : 1397/10/28
تاریخ تغییر رکورد : 1399/1/26
ملحقات : :ملاحظات:کتابشناسي: مؤلف شاگرد مير زين‌العابدين حسني معروف به مير نواب بن سيد اصلح‌الدين خان مي‌باشد. رساله مختصري است در معالجه تب صفراوي و شنحه‌هاي مداواي ‎۴۰ روزه آن که پس از ذکر نسخه‌ها، ايام بحران و ايام بحران ناقص و ايام ناجوري و ايام پنهاني بحراني را در قالب نظم بيان نموده و در پايان رساله نسخه‌هاي منضج بلغم و منضج صفراء و منضج بلغم و صفرا و منضج سودا و صفرا و بلغم، ترکيب ماء الجبن، نسخه شربت افتيمون، مفرده لاجورد، نسخه مسهل براي ماء الجبن و نسخه عرق شير آمده است.
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.