×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: مجلس
پدیدآورندگان : مدرس، حسن، 1249-1316 (توصيف گر)
نوع : مولتی مدیا
جنس : فیلم
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان

توصیفگر : تاريخ‌ ايران‌
زندگي سياسي
مجلس‌ شوراي‌ ملي‌
قانون‌ اساسي‌
وضعیت نشر : قم: موسسه فرهنگي و اطلاع رساني تبيان، 1391
یادداشت :
ملزومات سیستم: Windows Media Player و...شيوه دسترسي: شبکه جهاني وبعنوان از اطلاعات منتشر شده توسط ناشرداده هاي الکترونيکيبر اساس قانون اساسی آن زمان، لازم بوده عده ای برای نظارت بر قوانین مجلس شورای ملی، از طرف علمای بزرگ، انتخاب شده و به مجلس بروند. و بدین ترتیب، مدرس انتخاب شد و به مجلس رفت. چیزی نگذشت که مقامات سیاسی، خود را با نماینده ای مجتهد، عالم، بصیر و بسیار محکم، روبرو دیدند. و مهمتر از همه این بود که این قدرت، در خدمت احقاق حقوق مردم قرار گرفته بود. به مدت 3:57 حجم فایل: 8MB 0 فرمت:flv
شناسه : oai:tebyan.net/188707
تاریخ ایجاد رکورد : 1391/6/4
تاریخ تغییر رکورد : 1391/6/4
قیمت شيء دیجیتال : رایگان


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.