×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي مدل هاي ANN قابل پياده سازي روي FPGA
پدیدآورندگان : مسلم تقي زاده (پديدآور)
رضا حق مرام (پديدآور)
شكراله محمدي نيا (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر : سيستمهاي هوشمند و محاسبات نرم
وضعیت نشر : پانزدهمين كنفرانس بين المللي سالانه انجمن كامپيوتر ايران
خلاصه : پياده سازي شبكه عصبي برروي دستگاه FPGA داراي دقت تقريبا واقعي مي باشد FPGA براساس معماري محاسباتي و با قابليت پيكربندي مجدد بوده و براي پياده سازي شبكه هاي عصبي مصنوعي (ANN) مناسب مي باشد چون ساختار موازي FPGA ها منطبق بر توپولوژي ANN ها مي باشد در اين مقاله بعضي از نتايج بدست آمده از تحليلهاي كمي شبكه هاي عصبي مصنوعي عرضه شده است سه مدل از شبكه هاي عصبي مصنوعي (MLP,CMAC,ADAM) جهت پياده سازي سخت افزاري در دستگاه FPGA برروي داده گل سوسن بررسي و ارزيابي شده است و در اين بين حافظه ي انجمني پيشرفته توزيع شده (ADAM) به عنوان مدل برگزيده براي پياده سازي سخت افزاري روي FPGA پيشنهاد شده است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CSICC15-CSICC15_302.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1388/7/26
تاریخ تغییر رکورد : 1394/12/21
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.