×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي رابطه كيفيت زندگي كاري و مديريت ارتباط با مشتري
پدیدآورندگان : وحيد دهمرده كمك (پديدآور)
محمد باقر افشار بكشلو (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : دومين كنفرانس ملي مديريت ساخت و پروژه
خلاصه : موضوع كيفيت زندگي كاري و رابطه آن به مديريت ارتباط با مشتري از مقوله هاي مهم و حياتي در سازمان هاي امروزي است. مي توان اين گونه بيان نمود كه سازمان ها به عنوان موجودات پويا در محيط متولد مي شوند و با فراهم شدن امكانات لازم رشد و توسعه مي يابند؛ آن ها از طريق ارائه محصولات و خدمات ارزنده باعث تأمين نيازهاي محيطي و تسهيل گر فرآيند رشد و شكوفايي جامعه مي شوند. افزايش مديريت ارتباط با مشتري يك اقدام تك بعدي نيست، بلكه كاري مستمر است. اجراي يك راهبرد موفق CRM در يك سازمان به سه عامل كليدي (آموزش كاركنان سازمان، بازنگري فرآيندها و طراحي فرآيندهاي جديد و بكارگيري فناوري نوين) بستگي دارد. نيروي انساني شاغل در سازمان باقابليت ها و توانمندي هاي بالقوه خود چنانچه به خوبي موردتوجه قرار گيرد، نقش مهم و حساسي را در راستاي رضايت مندي مشتري از سازمان ايفا خواهد نمود. در اين مسير استفاده از تكنيك ها و روش هاي مختلف بهبود كيفيت زندگي كاري مي تواند مفيد واقع شود. در اين پژوهش به دنبال بررسي رابطه ميان كيفيت زندگي كاري و مديريت ارتباط با مشتري مي باشيم.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NCCPM02-NCCPM02_047.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/2/19
تاریخ تغییر رکورد : 1395/9/29
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.