×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: آموزش پروتاگوراسي-پرورش سقراطي
پدیدآورندگان : راضيه يزداني وفا (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : اولين كنفرانس ملي توسعه پايدار در علوم تربيتي و روانشناسي، مطالعات اجتماعي و فرهنگي
خلاصه : اين مقاله با پرداختن به يكي از آشكارترين پيامدهاي برنامه ريزي درسي پنهان در سازمان آموزش و پرورش كه كالايي شدن اموزش مي باشد كه خود به دليل دامن زدن به توهم دانايي ، سبب تداوم و مزمن شدن رنج بي تربيتي بشر معاصر گشته است. متوجه يكي از اساسي ترين موانع توسعه پايدار در امر تربيت رواني و اجتماعي مي شود كه اتفاقا مشابه تاريخي قابل توجهي نيز دارد. اگرچه اين پزوهش كه در زمره پژوهش هاي كيفي بوده و با روش پژوهشي تحليلي توصيفي و معرفي نمونه مشابه تاريخي اش سخنش را مي اغازد اما در كشف اين هماني شرايط معاصر با نمونه تاريخي اش متوقف نگشته و در پي هشدار دادن به عواقب جبران ناپذير اين خطر جدي خواهد بود.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-EPSCONF01-EPSCONF01_383.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/10/12
تاریخ تغییر رکورد : 1395/8/26
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.