×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: طراحي شناور باربري كوچك براي منطقه خليج فارس
پدیدآورندگان : جواد علوي مهر (پديدآور)
محمدسعيد سيف (پديدآور)
علي حاجيلوي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : هفتمين همايش ملي صنايع دريايي ايران
خلاصه : در اين مقاله طرح يك شناور باربري كوچك جهت جايگزيني براي منطقه خليج فارس ارائه مي شود. بر اساس بررسيهاي آماري كه بر روي انواع لنج ها (ابعاد، تناژ، سرعت و …) انجام شده، شناوري با ظرفيت حمل بار حدود 500 تن و سرعت 12 گره مي تواند شناوري مناسب جهت جايگزيني درمنطقه خليج فارس باشد. پس از محاسبات و مقايسه هاي كه بر روي فرم بدنه و عمكرد لنج هاي موجود به عمل آمد، تصميم به استفاده از خطوط بدنه استاندارد جهت طراحي اين شناور گرفته شد، كه محاسبات مربوط به اين خطوط بدنه با استفاده از دو نرم افزار Autoship و Fluent در اين مقاله ارائه شده است. با استفاده از طرح شناور فوق مي توان ابعاد، ظرفيت، جابجايي، سيستم رانش و جانمايي دقيق تر را مشخص ونسبت به طراحي جزئيات، اقدام نمود.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NSMI07-NSMI07_062.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1384/11/19
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/14
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.