×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: شماره ۷
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : catalog
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی دانشگاه علامه طباطبایی (ره)

وضعیت نشر : ماهنامه نجومي ساروس ، ، ۱۳۹۴
مشخصات فیزیکی : دیجیتالی، پی دی اف
خلاصه : در این شماره از ساروس؛ درنگی کرده ایم بر جوگیر بودن زمین مان، تاثیر فضا بر خونی که در بدنمان گردش می کند را بررسی کرده ایم، تاریکی آسمان شب را نظاره کرده ایم، در تسخیر فضا به نظاره شاتل های خاطره انگیز نشسته ایم، فضانولوژی را با غذاهای فضایی آغاز کرده ایم، منطقه آزاد را به آغاز هفته جهانی اختصاص داده ایم، گفت و گویمان با پوریا ناظمی و پژمان نوروزی را اینبار با موضوع انجمن های نجومی کشورمان به پایان رسانده ایم، و پرده دوم را به روی ابرماه گرفتگی 6 مهر گشوده ایم و این پدیده نادر را بررسی کرده ایم. در ضمیمه این شماره از ساروس، هر آنچه درباره یک ماه گرفتگی باید بدانیم را در اینفوگرافی گرد آورده ایم و در اینفوگرافی دوم نیز پدیده ابرماه را بررسی کرده ایم.
یادداشت :
/ ماهنامه نجومی ساروس
عنوان از روی صفحه عنوان فایل PDF
ملزومات سیستم: ویندوز xp+ ، ادوب اکروبات ریدر 9+ ، موزیلا فایر فاکس 23+ ، اینترنت اکسپلورر 9+ ، گوگل کروم 23+
شناسه : 783701
تاریخ ایجاد رکورد : 1398/10/25
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.